LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Juglas iela 2, Rīga

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67528961
Ūdens procedūras: 67521117

www.jugla.vca.lv

Jugla

 

 

 

 

Vienmēr iejūtīgi un mīlestības aprūpēti!

Zaļas pilsētainavas, kas paveras caur VCA poliklīnikas «Jugla» logiem, mūsdienīgas un daudzfunkcionālas telpas, profesionāli un pieredzējuši mediķi… Dažas no priekšrocībām, kuras augstā vērtē tur mūsu pacienti. Nodrošinām gan pieaugušo, gan bērnu diagnostiku, ārstēšanu un atveseļošanos.

Viss bērnu veselībai

Poliklīnikā «Jugla» turam godā un saglabājam labas tradīcijas – vēsturiski šajā ēkā bijusi pediatru prakse. Arī mūsdienās te mājo viena no Rīgas lielākajām bērnu ārstu nodaļām. Komandas darbā ar pediatriem kopā strādā arī citi bērnu ārsti un speciālisti - otorinolaringologs, neirologs, oftalmologs, ķirurgs, logopēds, traumatologs, ortopēds… Pie mums notiek gan bērnu ārstnieciskā fizkultūra, gan zemūdens masāža zīdaiņiem. Pieejams viss, lai bērni augtu lieli un veseli. 

Uroloģijas nodaļa

Pateicoties ārstu profesionalitātei un modernajām diagnostikas metodēm, varam veiksmīgi palīdzēt pacientiem, kuri cieš no tik delikātajām uroloģiskajām problēmām. Mūsu ārstu rīcībā ir arī fizioterapijas metode «Urostim», ar kuras starpniecību aktivizē starpenes muskuļus, šādi ārstējot urīna nesaturēšanu sievietēm. Šo metodi var izmantot arī bērniem, kuriem ir nakts enurēze, kā arī vīriešiem pēc prostatas operācijām.