LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālisti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Anesteziologs

 

  Dienas stacionārs 2 10.00-12.00   10.00-12.00   10.00-12.00  

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Fiļinceva Tatjana 1 300 3   15.15-18.00 09.00-12.30      

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

  300 3   15.00-17.00 09.00-11.00      

 

Bērnu neirologs

 

Kogane Jekaterina  2 102 1       08.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
   
Užāne Gunta  2 114 1 12.00-15.00 (NVD) 12.00-15.00 (NVD) 
15.00-16.00 (maksas)
       

 

Bērnu gastroenterologs

 

Alksnis Jānis 1 2 204 2         11.00-13.00 (NVD)   

 

Dermatovenerologi

 

Grūbe Guna 315 3     10.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
     
Matuzele Liene  3 315 3 14.30-17.00 (NVD)
17.00-20.00 (maksas)
08.30-11.00 (NVD)
11.30-13.30 (maksas)
  09.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
   
Muhenberga Marina 3 315 3 09.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas) 
  15.00-17.30 (NVD)
17.30-20.00 (maksas)
  14.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas) 
 

 

Endokrinologi

 

Stūra Inguta 107 1 13.00-19.00 08.00-15.00 13.00-18.45 08.00-16.00 08.00-15.00  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

    0 08.00-17.00 13.00-20.00 08.00-17.00 13.00-20.00 08.00-17.00 09.00-14.00 

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

 

Pērkons Pēteris 4 0 09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
 

 

     
Kudule Tatjana 3 4 0   09.30-14.30
(bērni NVD)
(pieaugušajiem par maksu)
09.30-14.30
(bērni NVD)
(pieaugušajiem par maksu)
  14.00-20.00 (bērni NVD)  

 

Fizioterapeiti

 

Bērziņš Uģis 33 0 11.30-19.00(NVD)
19.00-20.00 (maksas)
08.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas) 
11.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
11.30-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 
08.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas)  
 
Homčenko Signe 16 0 08.00-16.00 08.00-17.00 11.00-20.00 08.00-17.00 08.00-13.00  
Rozentāle Ineta       15.00-20.00     15.00-20.00  
Stepanova Inta (pēc pieraksta, tel.:20361612) 31 0 14.00-20.00 08.00-14.00   14.00-20.00 08.00-14.00  
Vecmane Zaiga  33 0 09.00-13.00 (NVD)
13.00-16.00 (maksas)
    09.00-13.00 (NVD)
13.00-16.00 (maksas)
   

 

Gastroenterologi

 

Abdelmasī Sabri 214 2 08.30-12.10          
Moisejenko Vjačeslavs 214 2       08.00-11.00    

 

Ginekologi

 

Alehnoviča Katerīna  203 2   08.45-12.00(NVD)
12.00-13.30 (USG, NVD)
13.30-15.00 (maksas)

       
Krūmiņa Inese 
202 2   09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
    09.00-10.00 (maksas)  
Lukojanova Irina 
203 2 12.00-20.00     12.00-20.00 09.00-13.00  
Sondors Artūrs  202 2         10.30-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
 
Sūnīte Renāte
202 2 10.00-13.30 15.00-19.00 14.00-19.00 14.00-18.00 14.30-18.45  

 

Kardiologi

 

Gozīte Anita 300 3 08.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
  15.00-18.00 (NVD)
18.00-18.30 (maksas)
08.30-11.30  (NVD)
11.30-13.30 (maksas)
08.00-11.00 (NVD)
11.00-12.30 (maksas)
 
Zābere Lauma 108 1 14.00-18.00 09.00-12.00 09.00-12.00 12.00-17.00    

 

Ķirurgi

 

Gerasimenko Sergejs 5 204 2 14.30-19.00 09.00-13.30 14.30-19.00 09.00-12.00    
Kagans Ļevs  3 204 2 11.00-14.00 13.30-16.15 09.00-13.00 12.00-18.00 14.00-17.00  
Miļčevskis Andrejs  5 204 2         09.00-12.00  
Pogodina Jeļena 1 204 2         12.00-14.00   
Putniņa Baiba 206 2        16.00-20.00    

 

Bērnu ķirurgs

Mikitins Aleksandrs 206 2 13.00-15.00          

 

Logopēds

 

Auriņa Vija 212 2            09.00-15.00 (NVD)

 

Masāžas kabinets

 

Liepa Līga (darbu sāk 31.07)     08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-12.00 08.00-12.00 09.00-14.00
Pētersone Antra 1 12 0 17.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
17.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
  17.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
17.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
 
Petrakova Vizma (pieraksts pa tel.:20361612) 12 0 14.00-16.00 (NVD)
16.00-20.00 (maksas)
14.00-16.00 (NVD)
16.00-20.00 (maksas)
14.00-16.00 (NVD)
16.00-20.00 (maksas)
13.00-15.00 (NVD)
15.00-17.00 (maksas)
13.00-15.00 (NVD)
15.00-17.00 (maksas) 
 
Stepanova Inta (pēc pieraksta, tel.:20361612) 31 0 14.00-20.00 08.00-14.00   14.00-20.00 08.00-14.00  

 

Neiroķirurgi

 

Spinga Uģis 206 2 16.30-18.50          

 

Neirologi

 

Frolova Valentīna
102
219
1     15.00-18.00 (NVD, 219.kab.)      09.00-14.00 (maksas, 206.kab.)
Jansone Rūta 105 1 08.00-13.00 13.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00  
Smiļģe Aīda 206 2   08.00-11.00        

 

Oftalmologi

 

Balode Dita 301 3       14.00-18.00    
Kaļiņina Olga  3 301 3     08.30-13.00      
Ķenga Maija 305 3     09.00-14.00   09.00-14.00  
Pūre Anda  2 301 3 09.00-15.00          
Skitecka Jekaterina 301
305
3 08,40-10.30
10.30-12.30
(305.kab.)
  14.00-18.00   09.00-14.00  
Spriņģe Madara 301 3 15.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas) 
16.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 
  16.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 
   

 

Onkologi

 

Lokmane Ilze 315 3       15.00-19.00    

 

Osteodensitometrijas ārsti

 

  311 3 pēc pieraksta  

 

Otolaringologi

 

Anņenkova Larisa  3 308 3   11.00-13.00 (NVD)
13.00-15.00 (maksas)
13.00-15.00 (NVD)
15.00-18.00 (maksas)
  13.00-15.00 (NVD)
15.00-17.00 (maksas)
 
Grausa Dace  2 308 3   16.00-19.00        
Jolkina Ināra  3 308 3     14.00-18.00      
Sokolovs-Karijs Oļegs 308 3 09.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas) 
  09.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas) 
  09.00-10.00 (NVD)
10.00-11.00 (maksas) 
 

 

Pediatri

 

Užāne Gunta 115 1 13.00-14.00 (akūta stunda)
14.00-19.00 (pieņemšana)
14.00-16.00 (zīdaiņu diena) 08.00-09.00 (akūta stunda)
09.00-11.00 (pieņemšana) 
08.00-09.00 (akūta stunda)
09.00-11.00 (pieņemšana) 
13.00-15.00   

 

Pēdu aprūpes kabinets

 

Ļepehina Ludmila 6 0 08.00-09.00 (maksas)
09.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
  13.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
08.00-09.00 (maksas)
09.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
   

 

Pneimonologi

 

Cīrule Andra 4 5 214 2 16.00-19.00          
Pētermane Ilze 4 5 214 2       16.30-18.50 (NVD)
18.50-19.30 (maksas)
   
Zarovska Evija 4 5 214 2   16.00-18.00        

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

Stepaņenko Valentīna 3 6 213 2   12.00-18.00   12.00-17.00    

 

Proktologi

 

Miļčevskis Andrejs 5 204 2         09.00-13.00  
Moisejenko Vjačeslavs  1 201 2 14.00-15.30       14.00-16.00  
Putniņa Baiba 204 2     16.00-20.00      

 

Psihiatri, psihoterapeiti

 

Trimda Gunārs 102 1     11.00-11.30      

 

Radiologi - diagnosti

 

Līcis Edgars 219 2         (1xmēn.)
09.00-12.00 (maksas)
12.00-15.00 (NVD)
(1xmēn.)
09.00-12.00 (maksas)
12.00-15.00 (NVD)
Skrule Ligita 1 211 2           09.00-13.00
  312 3 pēc pieraksta 1  

 

Traumatologi - ortopēdi

 

Pasters Vitālijs 206 2         11.00-14.00  
Plotņikovs Konstantīns 206 2   16.00-18.30 (NVD)
18.30-19.15 (maksas)
       
Visams Rafaels 206 2     15.00-17.00      

 

Urologi

 

Deine Egita 201 2     14.00-16.00 (NVD)
16.00-19.00 (maksas)
     
Jakubovskis Māris 1 201 2   15.00-18.00
(1x mēnesī)
       

 

Uztura speciālisti

 

Marina Kaplane 300  3 14.30 - 20.00 (maksas)          

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem tikai bērnus

3 - pieņem arī bērnus vai pusaudžus

4 - pieņem tikai pusaudžus

5 - pieņem tikai pieaugušus

6 - vakcinācijas kabinets

Diagnostika un ārstēšana
 Kab.St.POTCPkSe

 

Audiometrija

 

Eglīte Laima 306 3   09.00-11.00 10.00-11.00 (maksas)  16.00-19.00    

 

Dienas stacionārs

 

    2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina 307 3     14.00-18.00      
Moisejenko Vjačeslavs  2 219 2 16.00-19.00     12.00-14.00    
Pavļičenko Jeļena 307 3     09.00-13.30 09.00-13.00    
Ehokardiogrāfija
Kralliša Agnese 307 3   09.00-14.00        
Kukulis Indulis 307 3       17.00-20.00 10.00-14.30  

 

Elektroencefalogrāfija

 

  306 6   (1xmēn.) 
11.00-16.20 (NVD)
16.20-17.40 (maksas)
18.00-19.40 (NVD)  09.00-12.20 (NVD)
12.20-13.00 (maksas)
   

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  209 2 10.00-18.00 (NVD)
10.00 – 13.00 (2x mēn.) (NVD) Jautāt reģistratūrā
10.00-18.00 (NVD)
10.00 – 17.00 (2x mēn.) (NVD)
Jautāt reģistratūrā
10.00-18.00 (NVD) 12.00-16.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD)
16.00-18.00 (NVD)
 

 

Elektromiogrāfija

 

Kļaviņa Ilze 304 3 09.00-10.00 (NVD)
10.00-16.00 (maksas)
         

 

Endoskopija

 

Abdelmasī Sabri 214 2 09.00-14.00          
Alksnis Jānis 214 2         09.00-11.00 (NVD)
13.00-14.40 (NVD)
14.40-15.00 (maksas)
 
Pūķis Māris 214 2 8.00-15.00 (2x mēnesī)   8.00-15.00 (2x mēnesī)      

 

Kolonoskopija

 

Moisejenko Vjačeslavs 214 2       08.00-11.00    

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

 

Pavļičenko Jeļena 307 3     09.00-13.30 09.00-13.00    

 

Osteodensitometrija (DEXA)

 

  311 3   08.20-12.20 (NVD)
12.20-12.40 (maksas)
13.20-13.40 (maksas)
13.40-18.20 (NVD)
  09.00-11.20 (NVD)
11.20-11.40 (maksas) 
 

 

Rentgenogrāfija

 

  313
(pēc pieraksta)
3 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00  

 

Spirogrāfija

 

Černova Aija 213 2   16.00-18.00        

 

Ultrasonogrāfija

 

Pavļičenko Jeļena 2 307 3   09.00-12.30   09.00-12.30    
Svjatenko Vladimirs 5
(pēc pieraksta)
307 3            
Ūbelis Gunārs 5 211 2 14.00-17.00 (NVD)
17.00-19.30 (maksas) 
  14.00-16.30 (NVD)
16.30-18.15 (maksas) 
08.00-09.30 (maksas)
09.30-12.30 (NVD)
 
   

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģija

 

Alehnoviča Katerīna 5  203 2   12.00-13.30        
Lukojanova Irina 2 203 2 14.15-20.00     14.00-20.00 09.00-13.00  
Parhomčika Tatjana 203 2           09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)

 

Veloergometrija (VEM)

 

  209 2 13.00-16.00 (NVD)
16.00-17.00 (maksas)
17.00-20.00 (maksas)
    09.00-13.00 (maksas) 
Ģimenes ārsti
 Kab.St.POTCPkSe

 

Dežūrārsti *

 

Matvejevs Valērijs 102 1 15.00-21.00 15.00-21.00   15.00-21.00    
Pjuse Dina 102 1     15.00-21.00   15.00-21.00 09.00-15.00
*ambulat. pieņemšana ir no 15.00 - 19.00.
mājas vizītes 19.00 - 21.00
sestdienās 9.00 -13.00 ambulat. pieņēmšana
sestdienās 13.00 - 15.00 mājas vizītes.

 

Ģimenes ārsti (Privātprakse)

 

Bremmere Māra  1 121 1 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Bužinskis Henrihs 104 1 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00  
Greditors Harijs  1 111 1 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00  
Grīnhofa Zaiga  1 116 1 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-18.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Jāvalde Gunta 103 1 15.00-19.00 14.00-18.00 16.00-19.00 09.00-13.00 08.00-13.00  
Magerova Neonila  2 110 1 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00  
Panteļejeva Ņina  1 106 1 14.30-18.30 08.00-13.00 14.30-18.30 08.30-13.00 08.30-13.00  
Skricka Armanda  1 118 1 09.00-13.00 09.00-13.00
(zīdaiņu diena)
09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Tereškina Nadežda  1 117 1 08.00-12.00 09.00-13.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Ozoliņš Alfrēds     14.00-18.00 14.00-18.00 15.00-19.00 08.00-12.00 09.00-13.00  
Vīgante Valentīna 108 1 14.00-18.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00  

Atveseļošanās centrs
 Kab.St.POTCPkSe

 

Atveseļošanas centrs

 

Ūdens un dūņu klīnika   0 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 09.00-15.00